Jdi na obsah Jdi na menu

Naši psi

JChSK,JChCZ,ChSK Bernewa's HARMONY BY LOHENGRIN 

nar.18.10.2018

(f: JERMANN-WHERE The Dreams Have No End, m: Bernewa´s Dolce Manette )

DKK A/A, DLK 0/0, OCD free, SH "A", DM Exon 1N/N, Exon 2N/DN, vWI N/N, MH N/N

Rodokmen - Pedigree ( viz.FOTOALBUM )

2019 Datum Rozhodčí Třída Umístění
NDS Zakrzow PL    16.03.19    Piotr Król (PL)    minor puppy    very promising 1, Best puppy
NVP Ostrava CZ    07.04.19    ing.Jaroslav Matyáš (CZ)    štěňat    VN1
MVP Lučenec SK    04.05.19    Terezia Garbušová (SK)    dorost    VN1
MVP Lučenec SK    05.05.19    Michaela Babíková (CZ)    dorost    VN1
Austrian Winner A    05.06.19    Willi Gulix    puppy 1/3    VN1 Austrian Puppy 2019
EUROPEN Wels A    16.06.19    Christine Rossier (CH)    puppy 2/3    VN2
MVP Bratislava SK    17.08.19    Milan Biroš (SK)    mladých 1/4    Excelent 1 CAJC
MVP Bratislava SK    18.08.19    Andraš Polgar (SRB)    mladých 1/4    Excelent 1 CAJC
MWP Rybnik PL    31.08.19    Anna Rogowska (PL)    mladých 2/5    Excelent 2
KVŠSP Jedovnice CZ    14.09.19    Milan Plundra (CZ)    mladých 1/15    Excelent 1/15 CAJC
KWP Zabrze PL    12.10.19    Maria Bruska (PL)    mladých 2/4    Excelent 2
MVP Bratislava SK    25.10.19    Jana Štefanová (SK)    mladých 1/2    Excelent 1 CAJC, JBOB
JUNIOR ŠAMPION SLOVENSKA
MVP Bratislava SK    26.10.19    Lenka Faisraislová (CZ)    mladých 1/3    Excelent 1 CAJC, JBOB
MVP Bratislava SK    27.11.19    Soňa Heldová (SK)    mladých 2/3    Excelent 2
KWPR Raciborz PL    17.11.19    Elz.Kusinska Leontiew PL    mladých 1/1    Excelent 1, Zw.Mlad
2020        
NVP Brno CZ    12.01.20    Peter F.Berchtold (A)    mladých 1/6    Excelent 1 CAJC
KWP Sosnowiec PL     26.01.20   Hassi Assenmacher Feyel (D)    mladých 2/4    Excelent 2
DUO CACIB Brno CZ     01.02.20    Renata Cepkova (CZ)    mezitřída 2/4    Excelent 2, Res CAC
DUO CACIB Brno CZ     02.02.20    Anna Rogowska (PL)    mladých 2/5    Excelent 2
MWP Katowice PL     09.02.20    Krystyna Opara (PL)    mladých 3/6    Excelent 3
MVP Nitra SK     17.07.20    Milan Baroš (SK)    mezitřída 2/2    Excelent 2 ResCAC
MVP Nitra SK     18.07.20    Terézia Garbušová (SK)    mezitřída 2/3    Excelent 2 ResCAC
MVP Nitra SK     19.07.20    Marián Priéhoda (SK)    otevřená    Excelent 1CAC
MVP Bratislava SK     22.08.20    Otakar Vondrouš (CZ)    mezitřída    Excelent 1CAC, ResCACIB
FlorCANIS Olomouc CZ     06.09.20    Miroslav Václavík (CZ)    otevřená     Excelent 1CAC
KVŠSP Jedovnice CZ     11.09.20    N.Bachmann    mezitřída 4/9    Excelent 4
SVŠSP Jedovnice CZ     12.09.20    Zita Lukačová (CZ)    mezitřída 3/13    Excelent 3
NVP Brno CZ     13.09.20    Boguslaw Gmiel (PL)    mezitřída 4/8    Excelent 4   
MVP Nitra SK     17.09.20    Martina Ellerová (SK)    mezitřída    Excelent 1CAC, ResCACIB
2021        
MVP Špicberky Brno CZ      06.06.21    Lenka Fairaislová (CZ)    otevřená 1/7    Excelent 1CAC,ResCACIB
SVŠSP Jedovnice CZ      26.06.21    Terezia Garbušová (SK)    otevřená 2/20    Excelent 2, ResCAC
MVP Intercanis Brno CZ      27.06.21    Miroslav Václavík (CZ)    otevřená 1/6    Excelent 1CAC, ResCACIB
CACIB-crystal tro.Nitra SK      08.07.21    Davor Javor    otevřená 3/4    Excelent 3
CACIB-Pres.cup Nitra SK      09.07.21    Tijuana Konrad (RS)    otevřená 1/4    Excelent 1CAC,Res CACIB  
  ŠAMPION SLOVENSKA
CACIB-Grand Prix Nitra SK         10.07.21         Nemanja Jovanovic (SRB)         otevřená 1/4         Excelent 1CAC.          
Duodanube Bratislava SK     20.08.21    Tibor Havelka (SK)    šamponů 1/2      Excelent 1CAC,CACIB,BOB
FloraCanis Olomouc CZ     05.09.21

   Petr Řehánek (CZ)

   otevřená 2/6    Excelent 2Res CAC

lohengrin.jpeg

109634798_3391916970871354_154182277079849013_n.jpg

chsk-foto.jpegjch-sk-foto.jpg69938676_2657877577608634_2966462030774534144_n.jpg

 

broken heartC.I.B.GChCZ,GChSK,ChCZ,ChSK,ChPLbroken heart

Brainy Bowie Shaggyguard nar.15.7.2012 - 26.3.2121 

DKK A/A,DLK 0/0, Bonitační Kód 435y AN 55 A0,DM Exon 1N/N,Exon 2N/N,vWI N/N, MH N/N

RODOKMEN- PEDIGREE ( Viz.Fotoalbum)

2013 datum třída umístění
NVP Brno 06.01.2013 tř.štěňat VN1, Best Puppy 3 r.Janda
MVP Nitra 23.02.2013 tř.dorost VN r.Janda
NVP Ostrava 14.04.2013 tř.dorost VN1, r.Piskay
KVP Rožnov 11.05.2013 tř.mladých V2 (32)
Kr.VP Zlín 01.06.2013 tř.mladých V1, VT
Kr.VP Ostrava 11.08.2013 tř.mladých V1, VT
KVP Záryb.Lhota 21.09.2013 tř.mladých V4
MVP Nitra 30.11-2013 mezitřída V2 Res CAC
2014      
NVP Brno 05.01.2014 mezitřída V1, CAC r.Vondrouš
MVP Nitra 29.03.2014 mezitřída V3
NVP Ostrava 13.04.2014 mezitřída V3 r.Šimek
KVP Rožnov 10.05.2014 mezitřída VD
KVP Rožnov 11.05.2014 mezitřída D
Kr.VP Zlín 31.05.2014 mezitřída V1, VT, r.Ubrová
MVP Brno 22.06.2014 otevřená V1, CAC, r.Šimek
Kr.VP Dolní Ben. 07.09.2014 otevřená V1, VT, KV r.Mrowiec
MVP Lučenec 13.09.2014 otevřená V1 CAC, r.Priehoda
MVP Lučenec 14.09.2014 otevřená V1 CAC,Res CACIB r.Garbušová
NVP Brno  28.09.2014 otevřená V2, Res CAC
MVP Praha 01.11.2014 otevřená V1 CAC, Res CACIB
MVP Praha 02.11.2014 otevřená V1 CAC, Res CACIB r.Matyáš
2015      
NVP Brno 04.01.2015 otevřená V1 CAC,NV,BOB,BIG 3
ČESKÝ  ŠAMPION    
MVP Brno 08.02.2015 šampionů V1 CAC,Res CACIB r.Piskay
MVP Nitra  28.02.2015 otevřená V2, Res CAC
MVP Nitra 01.03.2015 otevřená V1 CAC
MVP Katowice 21.03.2015 otevřená V1,CWC r. Sautebin Claude
NVP Ostrava 12.04.2015 šampionů V1 CAC,NV,BOB r.Havelka
MVP Lučenec 10.05.2015 otevřená V2, Res CAC
SLOVENSKÝ ŠAMPION    
MVP Krakow 20.06.2016 otevřená V2 r.Anna Rogowska
MVP Brno 28.06.2015 šampionů V3 r.Vondrouš
MVP Bratislava 22.08.2015 šampionů V1 CAC,Res CACIB
MVP Bratislava 23.08.2015 šampionů V1 CAC, BOB, CACIB
MVP Praha 31.10.2015 šampionů V1 CAC, BOB,CACIB,r.Marius
MVP Praha 01.11.2015 šampionů V2,ResCAC,ResCACIB Jovanovič
GRAND šampion ČESKA    
2016      
NVP Brno 10.01.2016 šampionů V1 CAC,NV,BOB,BIG 3
NVP Sosnowiec 31.01.2016 šampionů CWC 1,BOB,BIG 4
MVP Zel.Gora 05.03.2016 šampionů V2, 
POLSKÝ  ŠAMPION    
MVP Nitra 02.04.2016 šampionů V2,Res CAC, Res CACIB
MVP Nitra 03.04.2016 šampionů V
NVP Ostrava 10.04.2016 šampionů V3
Obl.VP Telč 06.07.2016 šampionů V1,VT,Obl.vítěz r.Ridarčíková
Kr.VP Dolní Bene 04.09.2016 šampionů V1,VT,Kra.vítěz, BIG 3
SKVŠSP Jedovn 17.09.2016 šampionů V1 CAC,BOB,KV,BIS
MVP Kielce 12.11.2016 šampionů V
MVP Kielce 13.11.2016 šampionů CWC 1,CACIB,BOS Wilberg (NO)
       
INTERCHAMPION     INTERCHAMPION
2017      
NVP Brno 08.01.2017 šampionů V1 CAC
NVP Sosnowiec 29.01.2017 šampionů V2
MWP Katowice 18.03.2017 šampionů CWC 1, CACIB, BOS 
NVP Ostrava 09.04.2017 šampionů V1 CAC,NV, BOB, BIG 5
MVP Lučenec 06.05.2017 šampionů V1 CAC, RES CACIB
GRAND šampion SLOVENSKA    
MVP Lučenec 07.05.2017 šampionů V1 CAC, RES CACIB
SVŠSP 27.05.2017 šampionů Výborný
KVŠSP 09.09.2017 šampionů V1 CAC, Klub.vítěz, BOB
2018      
NVP Ostrava 08.04.2018 šampionů V1 CAC,Nar.vítěz, BOB
MVP Lučenec 12.05.2018 šampionů V2 Res CAC, Res CACIB
MVP Lučenec 13.05.2018 šampionů V2
SVŠSP Jedovnice 08.09.2018 šampionů V1 CAC, KV, BOB, BIS !!!!
2019      
NVP Ostrava 07.04.2019 šampionů V1 CAC
MVP Lučenec 04.05.2019 šampionů V2 RES CAC, RES CACIB  roz.Garbušová
MVP Lučenec 05.05.2019 šampionů V4 
KVŠSP Jedovnice  14.09.2019 šampionů V3
2020      
KVŠSP Jedovnice  11.09.2020 veteránů V2
SVŠSP Jedovnice  12.09.2020 veteránů V4
NVP Brno 13.09.2020 šampionů Excelent 1CAC

dsc_1347_fotor.jpg                         dsc_1347_fotor--kopie-2-.jpgdsc_0863---kopie--kopie-.jpg

 

ChSK,JChPL,JChSK,JChCZ Walmond Gaspari Line

nar.28.3.2016

DKK A/A, DLK 0/0

RODOKMEN - PEDIGREE ( viz. Fotoalbum )

2016        
Kraj.hornoslezská VP 04.09.2016 tř.štěňat VN  
SKVŠSP Olšovec 17.09.2016 tř.štěňat VN3  
DUO CACIB Kielce Polsko 12.11.2016 tř.dorost VN1 Best Puppy of bread  
DUO CACIB Kielce Polsko 13.11.2016 tř.dorost VN1  
2017        
NVP Brno 08.01.2017 mladých V1 CAJC  
NVP Sosnoviec 29.01.2017 mladých EXCELENT2  
MVP Brno 05.02.2017 mladých Výborný  
MWP Katowice 18.03.2017 mladých  Excelent 1, Jun.Winner  
NVP Ostrava 09.04.2017 mladých V1 CAJC, BOJ   
MVP Lučenec 06.05.2017 mladých V1 CAJC  
MVP Lučenec 07.05.2017 mladých V1 CAJC  
SVŠSP 27.05.2017 mladých VD  
KWP Bytom PL 10.06.2017 mladých CWC1 CAJC  
KWP Bytom PL 11.06.2017 mladých EXCELENT 2  
KWP Bielsko Biala PL 02.07.2017 mladých  Excelent 1,Jun.Winner,Best Junior  
JUNIOR CHAMPION  POLSKA      
MVP Bratislava 19.08.2017 střední V1 CAC  
JUNIOR CHAMPION   SLOVENS KA    
MVP Bratislava 20.08.2017 střední V1 CAC  
KVŠSP 09.09.2017 mladých V1 CAJC, BOJ  (1/18)  
JUNIOR CHAMPION ČESKA      
XXXVI KWP Rybnik PL 01.10.2017 střední CWC 1   (1/4)  
KWP Gliwice PL 08.10.2017 střední CWC 1   (1/2)  
MVP Praha  04.11.2017 střední V  
MVP Praha 05.11.2017 střední V2, RES CAC 2/6  
DUO CACIB Nitra SK 09.12.2017 střední V2, Res CAC  
DUO CACIB Nitra SK 10.12.2017 střední V1 CAC  
2018        
KWP Sosnowiec PL 28.01.2018 střední CWC 1  1/4  
MVP Nitra SK 10.02.2018 střední  V3  
MWP Zielona Gora PL 03.03.2018 střední EXCELENT 3  
DUO CACIB Nitra 07.04.2018 otevřená V3  
NVP Ostrava 08.04.2018 otevřená V2, Res CAC  
MVP Lučenec 12.05.2018 otevřená V4  
MVP Lučenec 13.05.2018 otevřená V1 CAC  
CHAMPION SLOVENSKA        
         
         

21586329_1594968490566220_1715442968_n.jpg20171219_152333---kopie---kopie.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jazyky

ČeštinaEnglishDeutsch

Portrét

Poslední fotografie

Mail list


Archiv

Kalendář
říjen / 2021

Kontakt

Kontakt

Pavla Mrázková
Milíře 572, Václavovice 739 34
okr.Ostrava


tel: +420 777 109 663

mrazkova-pavla@seznam.cz

Statistiky

Online: 8
Celkem: 672598
Měsíc: 10473
Den: 270